eesti keeles на русском

Panda Mängutoa suvekampaania 2018!

Juba on saanud traditsiooniks Panda Mängutoa poolt korraldatav suvekampaania, mille raames kõikide meie klientide vahel, kes korraldavad suveajal sünnipäevapeo Panda Mängutoas, loosime välja tasuta peoruumi kasutuse.

    Kampaania tingimused:

  • Loosis osalevad kõik sünnipäevad, mis on toimunud Panda Mängutoas alates 1.06.2018.a. kuni 31.08.2018.a.
  • Võitjale tagastatakse kogu ürituse korraldamise tasu (mängutoa kasutus), v.a. tellitud lisateenused.
  • Kampaania võitja avalikustatakse 2018.a. septembri alguses Facebook`is ning võetakse ka otse ühendust.

Suvekampaania 2018

Meil on hea meel kutsuda Teid külla Panda Mängutuppa. Pakume Teile 141m2 suurusel pinnal kõikvõimalikke atraktsioone ning mängualasid, mis mõeldud igas vanuses lastele. Mängutuba on loodud Teie laste sünnipäevade ning kõigi muude toredate pidustuste tähistamiseks. Me oleme arvestanud võimalikult erinevate vanuserühmade huvidega, pakkudes tegevust titadest kuni algkooli lõpetajateni.

Teie käsutuses on unikaalne labürint, liumägi, pallimeri, helikopter ja palju muud. Mänguasju leiavad nii tüdrukud kui poisid. Isegi väikesed titad ei jää millestki ilma! Natukene vanematele lastele ning miks mitte ka lastevanematele, pakume lauajalgpallit ning X-Box`i. Lastevanematele on olemas eraldi puhkenurk, mis loodud võimalikult mugavaks ajaveetmiseks, kuniks lapsed omakeskis mängulainel on. Külaliste kasutuses on ka täisvarustuses kööginurk, muusikakeskus ning privaatne tualettruum.

Ootame Teid kõiki külla!

Peatse kohtumiseni!

18. aprillist 2013 17. aprillini 2014 aitas Panda Mängutuba OÜ-l põhivara soetada ja turundustegevusi ellu viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm.