eesti keeles на русском

Laste sünnipäevad

Igaühel meist on kord aastas sünnipäev. Muudame koos selle päeva eriliseks ning unustamatuks! Just sel põhjusel pakumegi Teile võimalust tulla Panda Mängutuppa ja Teie soovid täide viia. Pakume võimalust kutsuda sünnipäevale Teie lapse lemmikkangelane, kloun või multifilmitegelane, lasta teha professionaalil lastele näomaalingud ning muidugi ka kõik see fotograafi poolt lasta jäädvustada.

Meie kööginurgas on olemas kõik vajalik, mis ühel korralikul sünnipäeval tarvis läheb. Saate soovi korral kasutada külmkapi, mikrolaineahju, kohvimasinat ning veekeetjat. Meie poolt on olemas nii lillevaasid, serveerimisnõud, lõikenoad, tordilabidas, morsikannud .

Kohapeal on olemas filtreeritud joogivesi, mida nii morsi, kohvi või tee valmistamiseks ning ka niisama joomiseks saate kasutada. Omalt poolt palume kaasa võtta ühekordsed nõud, mis peale kasutust ka oma järelt koos muu tekkinud prügiga ära tuleb koristada. Tavaliselt planeerime ühe sünnipäeva kestvuseks kolm tundi. Lisaks sellele Teile on tagatud ürituse ettevalmistamistamiseks 15 minutit enne peo aja algust. Lõpetama palume õigeaegselt.
Palume kellaaegadest kinni pidada,et ka järgmised külalised oma üritusest rõõmu saaks tunda.

Aitäh ja ilusat pidu Teile!

Panda Mängutuba

18. aprillist 2013 17. aprillini 2014 aitas Panda Mängutuba OÜ-l põhivara soetada ja turundustegevusi ellu viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm.